panik-fans-tokio hotel
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
panik-fans-tokio hotel

türkiyenin ilk ve tek nevada tan sitesi...!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

tom un röpürrrrrrrrü

3 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1tom un röpürrrrrrrrü Empty tom un röpürrrrrrrrü Paz Ekim 26, 2008 1:56 pm

duygubill

duygubill
Admin
Admin

KAYNAK: http://www.tokiohotel.gen.tr/tom-um-ile-bir-roportaj-t-382.html
Anlatsana bir Tom, kızlarda sevilmek için mi tek müziğe başladın?!
Tom: Yoo, bu bana hiç lazım değil. İlk okulda'da bile kızlar arkamdan koşmuşlardı. Her an aşk mektupları aldım, yani her zaman iyi görünüyormuşum (sırıtıyor) . Müzikğe sadece, benim öyle yaşamak hayalim olduğu için başladım.

Gitar çalmayı nasiıl öğrendinn?
Tom: Benim üvey babam'ın müzik okullu vardı. Temel şeyleri o bana öğretti, diğerini yalnız, kendim öğrendim. Öğrenene kadar o kadar uzun çalışmıştım saatlerce.

Başka bir hobbin senin hçc yokmuydu?
Tom: Elbette vardı, mesala graffiti sprey'i yapmak. Bir zaman boyunca, çok seve seve yapıyordum bunu. Ama tek kağıdın üstünde, veya saklanmış duvarlarda. Bir bütün tren - vagon'unu spreylemek, isterdim hep. Buna tek cesaretim yoktu. Çizme/Boyama dersi okulda hep favori dersimdi, ve tasarçizim okumayı bir gün düşünebilirdim. Ama müzik benim için her zaman bir numara olmuştur.

Gitarinda ilk çalabildiğin şarkı hangisiydi?
Tom: "Knockin' On Heaven's Door" Guns N'Roses versionunda. Bu gün her şarkılarda, melodilerde beraber yazıyorum. Şarkı sözlerini Bill genellikte yazar.

Gercek bir Rocker mısın?
Tom: Hayır, sagiki rocker'lere ne olursa olsun farksız. Tek kendi şeylerini yapıyorlar, ve kötü yürürse bişey, üstüne sı**yorlar. Öyle ben hiç değilim. Kolay hırçın olabiliyorum ve hep sabırsızım.

Ama en çok groupie'lerde senin!
Tom: Bill hep diyorki, o gercek aşk'ı bekliyor. Benim düşüncem ise, aramak gerek, gerçek aşk'ı bulmak istiyorsan, yoksa onu bulamazsınki. Ve şu an gayretli aramadayım. (sırıtıyor)

Sen bir kızı güzel bulursan, o bunu nasıl anlayabilir veya hissedebilir?
Tom: Bir kızı beğenirsem, onunla göz bakiş kontaği kuruyorum. - o kadar sıkı ki o bunu anlayabilsin, onu beğenmemi. Geri bakarsa, onla beraber konuşmaya başlıyorum. Benim aklıma hep birşey gelir....

Ve peki bir kız senin entreseni nasıl kazana bilir?
Tom: Kıza etekleri ve yüksek ayakabıları seksi buluyorum. Ama en mühümü, tatlı bir yüzü olması....

2tom un röpürrrrrrrrü Empty Geri: tom un röpürrrrrrrrü Ptsi Mart 02, 2009 7:55 pm

irEm

irEm
Admin
Admin

Teşekkürler =]

http://adimizaslan.netgoo.org

3tom un röpürrrrrrrrü Empty Geri: tom un röpürrrrrrrrü Ptsi Mart 02, 2009 8:36 pm

Frank&damLa

Frank&damLa
Admin
Admin

Başka bir hobbin senin hçc yokmuydu?
Tom: Elbette vardı, mesala graffiti sprey'i yapmak. Bir zaman boyunca, çok seve seve yapıyordum bunu. Ama tek kağıdın üstünde, veya saklanmış duvarlarda. Bir bütün tren - vagon'unu spreylemek, isterdim hep. Buna tek cesaretim yoktu. Çizme/Boyama dersi okulda hep favori dersimdi, ve tasarçizim okumayı bir gün düşünebilirdim. Ama müzik benim için her zaman bir numara olmuştur.

ayhh aynı ben saoL duygu^Mm

https://panik-fans-th.4umer.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]