panik-fans-tokio hotel
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
panik-fans-tokio hotel

türkiyenin ilk ve tek nevada tan sitesi...!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

BİR GENÇ KIZIN GÜNLÜĞÜ...

2 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1BİR GENÇ KIZIN GÜNLÜĞÜ... Empty BİR GENÇ KIZIN GÜNLÜĞÜ... Cuma Ekim 31, 2008 10:50 am

duygubill

duygubill
Admin
Admin

21 yaşındayım ve hayatın en büyük tokatlarını yemiş durumdayım. Sevdiğim, uğrunda çok şeyi feda ettiğim, CAN dediğim çıkıp gitti öylece hayatımdan. Gidişi ne bitişler yaratttı geride. Kendimi o kadar yanlız hissediyorumki şu hoş gözüken kalabalığın içerisinde. Seneler öncesinde ne hayallerim vardı ....
Bir birliktelik bir gönül meselesi böyle değiştirebilir bir hayatın yörüngesini ve böylesine acıtabilir insanın içini. Ne garip dün CAN dediğim ÖMRÜMÜN ERKEĞİ bugün bir hiç gibi. Hangisine yanmalı bu yürek? Zamanamı, zamanın aldıklarınamı yoksa karşındakinin tutarsızlığınamı...Üstelik hala zamanımı çalıyor bunca acıya rağmen hala aynı yerde yüreğimin derinliklerinde taht kurmuş kendine. Tek bir değişimle NEFRETLE. Sevgi ve nefret...Birbirine ne kadar zıt ama aynı kulvarda iki duygu yığını. Ne sevgini nede nefretini istemiyorum artık bırak yüreğimi.

2 AY SONRA.....

Bir günüm sensiz geçmezken günleri devirdim ardından.O bitmez dediğim değer bile sıfırı tüketti. Yanlızlığa alıştı yüreğim en önemlisi SENSİZLİĞE. Yeni bir benle yepyeni yerlerden yakaladım hayatı.Üstelik SENSİZ. Sana dair herşeyi geride bıraktım. Düşüncelerim, sevinçlerim, hüzünlerim yanımda tek getirdiğim farkındalığım. Sonunu bile bile yürümekmiş benimki, kangrenin yayılmasını beklemek gibiymiş. Üstelik senin için hirbirşeye değmezmiş. Yüreğimi kanırtan bu sevgiye inat ŞİMDİ SENDE HERKES GİBİSİN.

bunu facede bi kıs yasmıs gnderdi banada azıcık aklım vardı onuda bu yazı götürdü okurken cok ağladım neden bilmiyorum cok ama cok ağladım Sad insanın içini acıtıyorç...arkadanda fon müziği olarakta badem&özlem tekin kalpsizi dinleyin tam ucun Very Happy ....yorumlarını bekleyrum

2BİR GENÇ KIZIN GÜNLÜĞÜ... Empty Geri: BİR GENÇ KIZIN GÜNLÜĞÜ... Ptsi Kas. 03, 2008 10:12 pm

Frank&damLa

Frank&damLa
Admin
Admin

dadLum gene arkadan bişemi çıkıo pöff beahhh....!

https://panik-fans-th.4umer.com

3BİR GENÇ KIZIN GÜNLÜĞÜ... Empty Geri: BİR GENÇ KIZIN GÜNLÜĞÜ... Cuma Kas. 07, 2008 9:36 am

duygubill

duygubill
Admin
Admin

Very Happy hehe yoq kıs bvu sefer ben açtım tam dinlerken geldi mail okurkan jok hüsünlrendim bnimki geldi aklıma ağladım Sad

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]